Od lat wiadomy jest fakt, że brunetki to z natury kobiety o wielkim sercu oraz atrakcyjne z wyglądu. W jaki sposób mogą podkreślić ten typ urody?

Jednym ze sposobów jest odpowiednio dobrany kolor, który podkreśli ich niezwykłą urodę. Jakie kolory ubrań pasują do brunetek?

Kolory ubrań pasujące do brunetek

Biały – ten klasyczny, do wszystkiego pasujący kolor jest stworzony dla brunetek. Idealnie podkreśla brązowy kolor włosów, a także ciemny kolor oczu. Biały kombinezon, oversize’owa marynarka albo elegancka sukienka dodadzą klasy, a także podkreślą przepiękną urodę. Kontrast pomiędzy tym kolorem, a włosami zapewni stworzenie wspaniałej stylizacji, która wyszczególni wszystkie dobre cechy. Dodatkowo podkreśli opaleniznę.

Butelkowa zieleń – jest to stworzony kolor dla brunetek. Wieczorowa sukienka w kolorze khaki sprawdzi się zawsze na wieczorne kolacje, czyniąc z nich gwiazdy wydarzenia. Ten odcień zieleni będzie najlepszy dla brunetek z jaśniejszymi oczami oraz o jasnej karnacji. Warto zadbać o kurtki typu parki oraz sportowe komplety dresów w tej barwie.

Żółty – nie dość, że brunetka wygląda w tym kolorze olśniewająco, to podkreśli także naturalne piękno. Bardzo dobry wybór dla kobiet, którą lubią zwracać na siebie uwagę oraz szaleć z różnymi barwami. Żółte letnie sukienki sprawdzą się wspaniale u brunetki. Również żółte płaszcze dodadzą energii ich urodzie.

Bordowy – popularny oraz powszechny kolor wśród stylizacji gwiazd. Nie tylko doda elegancji oraz klasy, ale także uroku, który zachwyci każdego. To najlepszy wybór na imprezę, ważne wyjście czy na randkę, którego mogą dokonać brunetki. Bordowy nie przyćmi ich urody, wręcz przeciwnie, wyostrzy rysy twarzy, a także podkreśli kolor włosów.

Różowy – kolor, który przez ostatnie miesiące wybierają influencerki. Ten słodki, dziewczęcy odcień doda brunetkom delikatności, a zarówno pozwoli stworzyć im outfit, który pokaże ich dobry charakter, jaki mają z natury.

Czemu dobór koloru jest ważny?

Odpowiednio dobrany kolor podkreśli urodę i uwydatni najlepsze cechy. Portal https://www.alestyl.pl/ zaznacza, że zły wybrany kolor może sprawić, że kompleksy zostaną uwydatnione. Może również przyczynić się do tego, że uroda brunetki zaniknie, a jedyne co będzie się wyróżniało to kolor.