Są koszmarem minimalistek i tych z nas, które lubią stylizacje monochromatyczne. Jednak czasem warto zaszaleć i dać się ponieść tym dodatkom. Z pewnością nie przejdziesz niezauważona! Co więc warto wygrzebać ze swojej szafy?

Kurtka z pikowanym printem

Wiosna to czas kolorowego szaleństwa. Okrycia wierzchnie z kolorowym printem to nigdy nie będą passe. Bez względu na to, czy kurtkę zdobią różowe flamingi, czy też zielone główki kapusty, bierz i noś z dumą. Bo to coś, co cię zdecydowanie wyróżnia. Znawczynie stylu mówią jednak o zachowaniu proporcji. Jeżeli kurtka będzie w intensywnych barwach, cała reszta niech ma stonowany look. I będzie doskonale.

Ogromny sygnet

To kolejny trend, który lekko zmienia nasze przyzwyczajenia dotyczące noszonych ozdób. Designerskie pierścienie z oczkiem z pewnością przyciągają wzrok innych. Dodatkowo postaraj się mieć kolor paznokci zbliżony do kamienia, jaki jest osadzony w pierścieniu. Uzyskując taką spójność, twoje dłonie osiągną wyższy wymiar elegancji. Rzecz jasna nie przesadzaj z ilością. Jeden pierścień wygląda świetnie, ale na każdym palcu to już lekka przesada.

Rajstopy we wzorki

Były czasy, kiedy przezroczyste rajstopy były zwyczajnie passe. Jednak to na szczęście mamy już za sobą i możemy bawić się wykończeniem każdej stylizacji. Jeżeli chcesz być zauważona, postaw na rajstopy w niebanalne wzory. I oczywiście, dołącz do tego spódniczkę lub sukienkę mini. Fantastyczny efekt przypieczętujesz szpilkami na wysokim obcasie.